DGN Teknoloji - Datacenter
İletişim   Sıkça Sorulan Sorular   Fiyat Listeleri  
anasayfa
    SIKÇA SORULAN SORULAR

Sıkça Sorulan Sorular...

Aklınıza takılan soruların daha önce yanıtlanmış cevaplarını burada bulabilirsiniz. Yeni sorular yöneltmek isterseniz bizimle "İletişim" sayfamızda yer alan araçları kullanarak iletişim kurabilirsiniz.

Sunucu teknik destek hizmetiniz var mı?

Datacenterımızda barınan her sunucu için 7/24 teknik destek ve monitör hizmetimiz bulunmaktadır. Sunucularınızda oluşabilecek herhangi bir problemde talepleriniz doğrultusunda ilk müdahale yapılmaktadır. Müşterilerimizin serverları ile ilgili olarak 24 saat teknik destek ekibine ulaşması mümkündür.

Sunucuda oluşacak ve dışarıdan erişim gereken durumlar için nasıl bir çözümünüz var?

Sunucuda oluşabilecek yazılımsal problemlerde sunucunuza ulaşabilmeniz için KVM hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Sunucuya doğru yapılan saldırılar için ne tip önlemleriniz var?

Tüm network altyapısı Juniper marka cihazlarla kurulmuş olup, alanında lider Juniper marka firewall aracılığı ile sunucular gelebilecek paket saldırılarına karşı korunmaktadırlar. Koruma kapsamında SYN saldırılar %100 engellenmektedir.

Verilen hizmetlerde kullandığımız hat miktarını günün her saatinde kullanabilir miyiz?

Trafik limitli veya trafik limitsiz paketlerimizde günün her saati satın aldığınız internet kapasitesini kullanmanız mümkündür.

Hizmetlerinize ait fiyatlandırmalar ne şekildedir?

Verdiğimiz hizmetlere ait fiyat listeleri "Fiyat Listeleri" sayfamızda sunulmaktadır. Sayfada yer alan alanları doldurarak fiyat listesi/listelerini e-mail adresine gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Sunucu barındırma hizmetinde hangi kasa tipinde sunucular barındırabiliriz?

Co-location hizmetimiz kapsamında ATX veya rackmount her tip ve boyutda sunucunuzu barındırmanız mümkündür.DGN Teknoloji ® markası ve logosu 556 Sayılı Markaların Korunması Hakkında KHK hükümlerine göre korunmaktadır. Site içerik ve fotoğraflar izinsiz kopyalanamaz. © 2011
Datacenter | İletişim | SSS | DGN Plus | Twitter | Flickr | Foursquare | Kullanım Koşulları | Gizlilik
DGN Teknoloji Kurumsal